Pro rodiny s dětmi máme připraveny následující služby:
Prostorné apartmány pro tři a čtyři osoby jsou s koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC a některé apartmány mají i malou kuchyňku. Jeden apartmán má dvě třílůžkové ložnice a lze zde ubytovat až šestičlennou rodinu a navíc tento apartmán má i velký balkon.Herna

Pro denní posezení slouží prostorná hala s balkonem.

Pro děti je k dispozici přímo v penzionu herna, kde jsou houpačky a další hračky pro nejmenší i ty větší.

V penzionu je i společenská místnost a jídelna pro podávání jídla a posezení. Na Vaše přání můžeme připravit snídaně, večeře a to jak pro vás a vaše děti. Po domluvě upravíme velikost porcí.

Penzion se nachází ve veliké zahradě a je umístěn mimo vesnici,kde je klid a krásná příroda.

Na zahradě je dětské hřiště, dětský bazének, trampolína, pingpongový stůl a velká louka kde se dá zahrát fotbal, badminton, nebo prostě jen běhat a dovádět.

K posezení láká několik venkovních laviček, rozmístěných tak, abyste mohli na svoje děti dohlížet, třeba u kávy nebo pivečka, které vám rádi natočíme a doneseme.

Na zahradě je i ohniště v zastřešené altánu, kde si můžete opékat vuřty, případně vám můžeme uspořádat grilování.
Kočárky, kola a další sportovní náčiní můžete uschovat v uzamykatelné místnosti.
K zapůjčení máme čtyři kola a vozík pro 1-2 děti za kolo.

Okolí penzionun je ideální na procházky krásnou přírodou, les je hned za plotem, dva rybníky na koupání jsou asi půl kilometru daleko.


V zimě super lyžován
í! Stačí v lyžákách přeběhnout do ski areálu Monínec, který je vzdálen asi 200m od penzionu. Na sjezdovku dlouhou 1200m vás vyveze čtyřsedačková lanovka. V horní části sjezdovky je 600m dlouhý vlek. Dále louka s pomou pro lyžování rodiču s malými dětmi. Pro děti dětská škola, lyžování, půjčovna lyží a rychlé občerstvení přímo u sjezdovky.
V létě můžete lanovkou vyvést sebe i kolo (převýšení 200m) a pak si zvolit jednu z osmi cyklotras podle zdatnosti (5-50 km) a postupně sjíždět zpět k penzionu. Sportovní areál dále nabízí řadu sportovních aktivit pro děti i dospělé (tubing,cyklokros,lanový park).

Dva kilometry je do Cunkova, kde je možné domluvit vyjížďky na koni jak pro Vaše děti tak pro vás. 

Do aquaparku v Táboře je to od nás cca 19 km přibližně stejně je to na vodní nádrž Orlík. V okolí jsou i historické památky a přírodní zajímavosti. V okolí jsou historické památky a přírodní zajímavosti.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás, rádi s vámi zkonzultujeme ideální velikost apartmánu přímo pro vaší rodinu, stravování a další možnosti pro vaší dovolenou.