Stravování.

Stravování formou polopenze zajišťujeme pouze pro ubytované hosty. Jídlo je potřeba objednat předem společně s objednávkou ubytování. Nabízíme jídlo jak pro dospělé, tak i dětské porce. Podáváme je v jídelně, kde jsou k dispozici jídelní židličky pro malé děti.

 

V penzionu máme několik společenských místností.

V podkroví je místnost pro posezení s přáteli. V přízemí je  společenská místnost s barem, kde je možné v podvečer a večer posedět a využít naší nabídky alko a nealko nápojů.  A další společenská místnost 5x10m, která se dá upravit jako další herna pro děti a dospělé, místnost na cvičení a tanec, případně školící místnost.

 

V herně pro děti je spousta hraček, dětský domeček, houpačky, skluzavka a válenda a pohovka pro dozor.

 

Uložení kol a kočárků, lyží a sáněk je možné v místnosti přístupné z venku.

 

Parkoviště pro hosty se nachází vedle vchodu do penzionu na našem oploceném pozemku.

 

Zahrada u penzionu je přes hektar veliká a je celá oplocená.

Na zahradě je dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolína, síť na volejbal, stůl na ping pong, ohniště, ruské kuželky a spousta laviček a slunečníků. V letních měsících vyhřívaný a zastřešeny bazén.

 

Zapůjčíme vám rádi sportovní vybavení na zahradu (míče, badminton, kroket…),  gril a zahradní altán s ohništěm. A pro pobyt v penzionu spoustu hraček a společenských her. Na výlety po okolí máme k dispozici mapy a pro inspiraci jsme pro vás připravili katalog  TIPY NA VÝLET, kde si určitě vyberete z široké nabídky.

 

Internet je v penzionu k dispozici.